Dvouletý kalendář JE Dukovany 2018-2019

Dvouletý stolní kalendář pro roky 2018-2019 je tematicky zaměřen na spolupráci elektrárny s regionem.  Jeho součástí jsou kromě svátků, nebo významných dnů také informace o tom, jak se chovat v případě mimořádné události, ať už by se týkaly například ohrožením extrémními povětrnostními vlivy a požáry, nebo například mimořádnou událostí  na JE Dukovany. Kalendáře jsou určeny pro všechny úřady, instituce, školy, zdravotnická a ubytovací zařízení, podniky, domácnosti a rekreační obydlí v katastru 20 km pásma v okolí elektrárny. Energetici je do měst a obcí v okolí jaderných elektráren Dukovany a Temelín zdarma distribuují každé dva roky.

Kalendář s havarijní příručkou pro obyvatele pro roky 2018-2019 je v pořadí už třináctým vydáním, které ČEZ distribuuje. Mimo jiné proto obsahuje informace, jak se chovat v případě mimořádných událostí. Zopakovány jsou základní pokyny k varování, ukrytí, nebo evakuaci.

Tematicky je kalendář zaměřen na prezentaci aktivit měst a obcí v regionu jaderné elektrárny. Vedle snímků z hudebních festivalů a charitativních projektů se v kalendáři objevují také snímky realizovaných oranžových hřišť, výsadeb stromových alejí, oranžových přechodů pro chodce i záběry ze cvičení a událostí přímo z elektrárny.

Distribuce kalendářů bude probíhat v Ivančicích spolu s příručkou pro obyvatele a s novými jodidovými tabletami v 1. kvartále roku 2018.

Post Author: admin

Správce webových stránek města Ivančice. tel.: 546 419 435 e-mail: tichy@muiv.cz, muiv@ivancice.cz