Ivančice v mobilu

Aktualiazce článku k 12.07.2017:

Od 7.6. do 12.7.2017 jste měli možnost aplikaci si stáhnout, odzkoušet a vyplnit anketní otázky – po více jak měsíci přišly vyplněné anketní otázky pouze 3x a po jejich vyhodnocení bylo rozhodnuto, že tuto aplikaci město pořizovat NEBUDE.


Vážení spoluobčané,

byli jsme osloveni s nabídkou mobilní aplikace pro naše město.

Funguje v podstatě tak, že u každé obce obsahuje základní informace (mikroweb) a kromě toho u Vámi navolených obcí pro sledování Vám chodí do notifikační lišty telefonu upozornění, že do aplikace byla přidaná nějaká novinka, např. že nepoteče voda tam a tam, kdy si kliknutím na přijaté notifikační oznámení můžete zobrazit detail této události. Nám to bylo prezentováno tak, že se aplikace dá zásobovat např. programem kina, kulturními akcemi a podrobnostmi o nich atd. a uživatel si jednoduše může tyto informace odfiltrovat jak právě potřebuje.

Tato stránka Vás má víceméně s aplikací seznámit, abyste si o ní mohli udělat nějaký obrázek, zhodnotit ji a v závěru zodpověděli pár otázek.

Dle získaných odpovědí si my uděláme obrázek o tom, jestli do toho jako město jít a zda by byl zájem takový, aby se vyplatilo doplnit možnosti šíření informací i o tento „pokrokový“ způsob.

Takže, pro začátek zde máme dvě prezentační videa od tvůrců aplikace:

Promo video aplikace Česká obec
Promo video aplikace Česká obec
1 of 2
Návod k obsluze aplikace Česká obec
Návod k obsluze aplikace Česká obec
2 of 2

Po shlédnutí videí už máte jakž takž představu co aplikace nabízí.

A teď, když vyjdeme z toho, že Ivančice v aplikaci zatím nejsou, tak bysme Vás poprosili, abyste si aplikaci do svého chytrého telefonu nebo tabletu nainstalovali a vyzkoušeli ji na jiné obci, aby závěrečné hodnocení bylo efektivní.

Stahovat můžete aplikaci ve verzích pro Android a pro IOS kliknutím na ikonu:

App Store Google Play

 

A na závěr již zmiňovaná anketa…